Produkty Pol-Lab:

Inkubátory Q-Cell

INKUBÁTORY V OBJEMECH od 45 l do 1 350 l

Inkubátory Q-Cell jsou nejmodernější laboratorní zařízení pro skladování a inkubaci produktů při přesně definované   teplotě s nejvyššími požadavky na stabilitu a homogenitu.

U objemů do 240 l včetně je rozsah teplot od +8°C do +40°C, verze INOX od +8°C do +60°C.

U objemů nad 240 l je rozsah teplot od +3°C do +40°C, verze INOX od +3°C do +60°C. 

Chladničky Q-Cell

CHLADNIČKY V OBJEMECH od 126 l do 1 350 l

Chladničky Q-Cell jsou přímo odvozeny od řady laboratorních inkubátorů a jsou k dispozici ve stejné řadě velikostí až do 1 350 litrů. Hlavním rozdílem je absence vnitřního topného systému, což snižuje náklady při zachování nejvyšších parametrů teplotní stability a rovnoměrnosti zaručených nucenou cirkulací vzduchu.

U všech objemů  je rozsah teplot od 0°C do +15°C

Mrazničky Q-Cell

MRAZNIČKY V OBJEMECH od 85 l do 1 350 l

Laboratorní mrazničky Q-Cell se dělí na dvě řady – volně stojící mrazničky Q-Cell ZN a truhlicové mrazničky ZNS. Volně stojící modely nabízejí kapacitu od 80 do 1 350 litrů. Modely s objemem menším než 300 litrů mají plastový interiér se zásuvkami na policích, které fungují jako výparníky, a gravitační cirkulaci. Modely s objemem od 300 litrů výše mají hliníkový (verze Basic) nebo nerezový (verze INOX) interiér a nucenou cirkulaci vzduchu.   

U volně stojících mrazniček je rozsah teplot od 0°C do-25°C

U skříňových mrazniček je rozsah teplot od 0°C do -20°C 

Digestoře AERO

Moderní energeticky úsporné laboratorní digestoře řady AERO. Díky inovativním aerodynamickým a konstrukčním řešením snižují náklady na energii a zvyšují komfort práce v každé laboratoři.

Digestoře Q-Optimal

Série laminovaných digestoří DSL nabízí vynikající poměr ceny a efektivity v prostředí, kde není potřeba vyrábět digestoř z nehořlavých materiálů.

Stolní laboratorní digestoř

Stolní laboratorní digestoře SQ-L

Série stolních digestoří představují způsob, jak zajistit maximální bezpečnost při provádění laboratorních prací, s minimálními nároky na prostor, zdroje a vzduch. Jsou užitečné pro méně náročnou práci v laboratoři.

error: Content is protected !!